IKS DRUK PLOT KSERO

PLANSZE PROJEKTY ULOTKI PLAKATY

Druk cyfrowy wielkoformatowy i małoformatowy
usługi dodatkowe, materiały biurowe

iks.druk@gmail.com

+48 732 429 032

O nas
Profil działalności

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą kompleksowe usługi poligraficzne i projektowe. Nasza drukarnia zajmuje się cyfrowym drukiem mało- i wielkoformatowym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej i wydajnej infrastruktury sprzętowej możemy się szczycić wysoką jakością druku oraz terminowością nawet w przypadku zaawansowanych i rozbudowanych plików graficznych. Stale inwestujemy w rozwój firmy zwiększając park maszynowy oraz asortyment mediów drukarskich i usług poligraficznych.

Druk
małoformatowy

A6 A5 A4 A3 SRA3 DL wizytówki

Druk laserowy o wysokiej trwałości, szybkości realizacji i doskonałym odwzorowaniu kolorów...

Druk
wielkoformatowy

A2 A1 A0 B2 B1 B0

Druk pigmentowy na ploterze wielkoformatowym CAD oraz fotograficzny...

Druk
z podklejeniem

B2 B1 A2 A1

Wydruki błyszczące i matowe przyklejane do pianki lub tektury...

Usługi
dodatkowe

oprawa przycinanie składanie

Składanie wydruków do teczki lub do wpięcia, przycinanie, oprawa, bigowanie, zszywanie...

Projektowanie
graficzne

PLAKATY ULOTKI FOLDERY WWW

Profesjonalne projekty graficzne materiałów drukowanych oraz publikowanych w internecie...

Metoda druku cyfrowego daje możliwość wydruku zleconych materiałów w bardzo krótkim czasie, a w razie potrzeby ich szybkiej korekty. Druk jest prosty, szybki i powtarzalny, polecany gdy druk offsetowy jest nieopłacalny, np. ze względu na niski nakład lub personalizację projektu. Całkowicie cyfrowa obróbka obrazu daje szereg możliwości, jak np. edycję, skalowanie oraz łatwe i pełne zarządzanie kolorem.

Na odbiór jakości wydruku wpływa jakość papieru, dlatego drukujemy na papierze renomowanych firm, które tworzą papier dostosowany do wymagań technologii druku cyfrowego. Dysponujemy papierem różnego typu i o różnych gramaturach, od podstawowych papierów kserograficznych i CADowskich do specjalistycznych papierów fotograficznych.

Stosujemy wieloetapową procedurę kontroli jakości i nadzoru nad wykonywanymi pracami. Wszystko to po to, aby finalny produkt zaspokajał potrzeby najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy doskonałą jakość, precyzyjne wykonanie i fachową obsługę.